Yüksek hassasiyetli Koordinat Ölçüm Makinesi, Yüksek hassasiyetli Köprü CMM, Yüksek doğruluklu CMM

1.Advanced ve üstü makineler
2.Innovative görünüm tasarımı
3.Unique tel iletim patent teknolojisi ve sıcaklık kompanzasyon sistemi

Ürün ayrıntıları

Önde gelen Çin üreticileri ve tedarikçileri yüksek hassasiyetli koordinat ölçüm makinesi , yüksek hassasiyetli cmm , yüksek kaliteli cmm , yüksek doğruluk cmm , yüksek kaliteli metrology araçları , yüksek hassasiyetli köprü tipi cmms biri olarak, burada sizin için bekliyor temas.

Ürüne Genel Bakış :

Yüksek hassas hareketli köprü tipi (Royal), gelişmiş ve üst düzey makineler, yenilikçi görünüm tasarımı ile benimsenmiştir. İletim sistemi mükemmel kontrol sistemi ve sıcaklık kompanzasyon sistemi ile donatılmış benzersiz patentli teknolojiyi benimser, mükemmel performans ve potansiyel gelecek yükseltme ile Royal serisi verir. Atölye yeri tasarımı, prosesi, kalite kontrolünde yaygın olarak kullanılan doğruluk daha yüksektir.

Başlıca özelliği yüksek doğruluk, yüksek verimlilik, en küçük iş parçası algılama ve tersi için uygundur.

Parametreler:

TİP

model

menzil

model

menzil

model

menzil

Orta

Royal7106

700 * 1000 x 600

Kraliyet 9128

900 * 1200 * 800

Royal9158

900 * 1500 * 800

Geniş

Royal121510

X 1500 x 1000 1200

Royal122010

* 2000 * 1000 1200

Royal152112

* 2100 * 1200 maksimum 1500

Özellikler:

Geniş çalışma parçası için güvenilir öncül korumayı sağladığı geniş yük ölçüm alanlı açık tezgah.

Benzersiz tel iletim patent teknolojisi ve sıcaklık kompanzasyon sistemi, sistem hareket özellikleri, sertlik ve doğruluk büyük ölçüde geliştirilmiş olun.

Kullanıcılara düşük maliyetli, mükemmel bir çözüm sunmak için kararlılığı, hassasiyeti ve yüksek verimliliği birleştiren tasarım

Teknik Açıklama :

1 , Sonlu Elemanlar Yöntemi (FEM, Sonlu Elemanlar Yöntemi)

Uluslararası ileri Finite Element Metodunu (FEM, Sonlu Elemanlar Metodu) benimsetmek, gerçek fiziksel modele yaklaşan matematiksel metodu kullanarak çeşitli çalışma koşullarında simüle edilmiş, parametreleri ve tasarım şemasını optimize ederek model hatasını minimuma indirgemek suretiyle tasarlanmıştır Ve kararlı bir çözüm üretmek.

2 , Hava taşıyıcı tarafından genel olarak benimsenmiştir

Bütün makine, yolculuğun tamamında kılavuz hassasiyetini sağlamak için çevrelenmiş hava taşıyan yapıyı benimser.

3 , Sürüş sistemi benzersiz patentli teknolojiden oluşur

Hareket halindeyken daha küçük takip hatası ve daha hızlı tepki vermeyi sağlamak için tel iletimi ve ölçme aygıtının dinamik performansını büyük ölçüde geliştirir, maksimum ölçüm hassasiyetini etkileyen hareket ataletini azaltır. Ve geleneksel hız motorunu özel kodlayıcı motora yükseltin.

4 , Eşsiz Patent Sönümleme Mekanizması

Sönümleme etkisini arttırırken yastıklama cihazının sağlamlığını arttırır ve yapısı basit ve güvenilir, kullanımı kolay ve düşük maliyetlidir.

5 , Sıcaklık dengeli sistem

Sıcaklık telafi sistemi ile kabul edilen bütün makina, her eksen bir sıcaklık sensörünün yanı sıra çalışma parçasının ve ölçüm alanının tamamı sıcaklık sensörü, sıcaklık kazanımıyla ölçme işleminin sıcaklık kompanzasyonu gerçekleştirir.

6 , Hava dengeleyici

Avrupa gelişmiş pnömatik denge teknolojisi ile, aksiyel hareketi ve iletim sistemi arasındaki parazitlenmeyi önlemek için süspansiyon silindiriyle benimsenen ölçüm makinesinin doğruluğunu ve uzun vadeli istikrarını geliştirir.

7 , Okuma sistemi

Yuvalı RTLC ızgarasını ve TONIC okuma kafasını kullanarak (ana özelliği IN - TRAC ™ referans sıfırdır, sadece otomatik faz modülasyonuna basın, benzersizdir).

8 , Kontrol sistemi

Kontrol sistemi, sistemin güvenilirliğini ve anti-sıkışma kapasitesini büyük ölçüde geliştiren tanınmış özel Avrupa uluslararası düzeyde ileri-yukarı çift bilgisayar kontrol sistemini benimser.

Opsiyonel Prob Başlığı:

PH10M / PH10MQ + SP25
Motorlu endeksleme prob başlığı
PH20
Beş eksenli bağlantı sondası başlığı


SP80
Tarama sondası kafası
REVO
Yüksek hızlı, yüksek doğruluklu, beş eksenli tarama probu

Seçici Aksesuarlar:

Titreşim Önleyici Yastık
Fikstür Model Değişim Çerçevesi

Vasıf:

Kalite sertifikası
PTB
Kalibrasyon Sertifikası Kalibrasyon Sertifikası


Ahşap Davalar:

Genel Tip
Suya Direnç Tipi


Sorgulama