Manuel Koordinat Ölçüm Cihazı, Manuel CMM, Promas 564

1.Y eksenli kılavuz yolu, yüksek hassasiyet ve iyi kararlılığı olan güvercin kuyruğu türünü benimser. 2.Yazılım, Rational DMIS'yi benimser 3.Y eksen kılavuzu-yolu, iyi kararlılığa sahip güvercin kuyruğu türünü benimser.

Ürün ayrıntıları

Manuel koordinat ölçme makinesi, manuel cmm, promas 564 önde gelen Çin üreticileri ve tedarikçilerinden biri olarak, burada sizinle iletişim kurmayı bekliyor.

Genel Bakış:

1. Gelişmiş FEM'in (sonlu elemanlar yöntemi) benimsenmesi, güçlü bir rijitlik, küçük geometri hatası, yüksek hassasiyet, yüksek performans ve yüksek stabiliteye sahiptir.

2. Y ekseni yönü-yolu iyi stabiliteye sahip güvercin kuyruğu türünü benimser.

3. Kendinden temizleme, ön yükleme ve yüksek hassasiyete sahip hava yatakları içeren sessiz hava basıncı hava taşıyıcı kılavuz yolu, üç eksenin geniş rulman yelpazesini, darbelere karşı dayanıklılığı, küçük direnci, aşınmayı ve zımparalanmayı garanti etmez. Istikrarlı hareket.

4. Çoğu iş parçası ile yakın bir termal genleşme katsayısına sahip olan ve iyi tekrarlanabilirliği garanti eden, dünyaca ünlü yansıtıcı metal bant ölçme skalası sisteminin benimsenmesi.

5. Yazılım, kendi mülkiyetindeki fikri mülkiyet ve güçlü fonksiyon Rational DMIS yazılımını benimser. Mükemmel ölçüm ve çevrimiçi işlevi sayesinde, müşterinin zorlu talebini kapsamlı bir ölçüm çözümü ile karşılar.

Parametreler:

MADDE DETAYLAR
Tip Promas564
Doğrusal ölçek Britanya'dan RENISHAW ızgaralı hükümdarlar
RENISHAW okuma kafasının çözünürlüğü 1.0um
Ölçüm aralığı 500mm × 600mm × 400mm
MPEe E≤3.5 + 4L / 1000um
MPEp R≤8.8um

İsteğe Bağlı Prob:

MCP MH20I
Renishaw MCP ProbeRenishaw Mh20I Probe

Sorgulama