Gantry Koordinat Ölçüm Makinesi, Gantry CMM, zemin tipi cmm, köprü tipi ölçüm makineleri

1. Uluslararası gelişmiş Finite Element Metodunu (FEM, Sonlu Elemanlar Yöntemi) tasarımını kabul edin 2.Genel mekanik zemin tipi portal yapısı 3.Opsiyonel yüksek hassasiyetli çalışma masası

Ürün ayrıntıları

Önde gelen Çin üreticileri ve yüksek hassasiyetli küçük gantry koordinat ölçme makinesi tedarikçileri olarak, küçük boyut ve büyük boyut.g dahil olmak üzere iki tip gantry cmms var. Biz burada sizin iletişim için bekliyorlar.

İsteğe bağlı Modeller:

TÜR

Model

Menzil

Model

Menzil

Model

Menzil

Küçük

Titan 153012

1500 × 3000 × 1200

Titan 184014

1800 × 4000 × 1400

Titan 203015

2000 × 3000 × 1500

Geniş

Özet (XYZ)

X (1500-3000)

Y (3000-12000)

Z (1500-2500)

Teknoloji:

1. Çeşitli çalışma koşullarında gerçek fiziksel model simülasyonunu gerçekleştirmek için approximate matematiksel Yöntemini kullanarak uluslararası gelişmiş Finite Element Method (FEM, Sonlu Elemanlar Metodu) tasarımını benimser, model hatasını minimuma indirir ve optimize ederek kararlı bir çözüm üretir. Parametreler ve tasarım şeması.

2. Genel olarak mekanik olarak kullanılan zemin tipi bağlama yapısı, daha açık ölçüm alanı ile genel düzen yapısı, büyük boyutlu, ağır iş parçası için etkili bir ölçüm çözümü sağlar.

3. İsteğe bağlı yüksek hassasiyette çalışma masası, farklı tezgahların gereksinimlerine uygun olarak çalışma tezgahını sağlayarak büyük ışık ölçüm gereksinimlerinin daha rahat bir şekilde bulunması için mükemmel bir çözüm sunar.

4. Üç eksen yüksek kaliteli granit, hassas öğütme ve yapay yaşlanma sonrası yük taşıyan kabul, üç eksenli kılavuz doğruluğu garanti 000 seviyesine ulaştı

5. Üç eksen kendinden temizleme, ön yükleme ve yüksek hassasiyete sahip hava yatakları içeren sessiz hava basıncı hava taşıyıcı kılavuz yolunu benimser.

6. Sıcaklık kompanzasyon sistemi ile benimsenen, her eksende bir sıcaklık sensörünün yanı sıra iş parçasında ve ölçüm alanı düzeninde bir sıcaklık sensörü, sıcaklık kompanzasyonu ile gerçek zamanlı ölçüm sürecinin edinilmesi gibi bir sıcaklık sensörü süsleyin.

7. Üç eksenli sürüş sistemi benzersiz patentli teknolojiyi benimser, hareket sisteminde hatayı daha küçük ve sistem yanıt verme hızını daha hızlı kılar ve büyük ölçüm ekipmanlarının dinamik performansını büyük ölçüde geliştirerek ölçüm hassasiyeti üzerindeki hareket atalet etkilerini azaltır.

8. CMM, Z ekseninin düşme koruması, ölçme kafası çarpışma uyarı sistemi ve gerçek zamanlı izleme ve kontrol sistemi dahil olmak üzere koruma sistemine katıldı ve büyük CMM'nin güvenlik pratikliğini büyük ölçüde geliştirdi.

Opsiyonel Prob Başlığı:

PH10M / PH10MQ + SP25
Motorlu endeksleme prob başlığı
SP80
Tarama sondası kafası

PH20
Beş eksenli bağlantı sondası başlığı
REVO
Yüksek hızlı, yüksek doğruluklu, beş eksenli tarama probu


Sertifikasyon:

Kalite sertifikası
PTB
 rubber shock pad 106 pieces fixture
Kalibrasyon Sertifikası Kalibrasyon Sertifikası
 high quality with calibration certificate high quality with calibration certificate

İsteğe bağlı Aksesuarlar:

Fikstür Modül Değişim Çerçevesi


Sorgulama