Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

Kalıp İmalat ters mühendislik uygulama

Geriye doğru tasarım işi daha yukarıdan aşağıya tasarım daha zor olabilir. Bir ürün tasarımı önce özgün model tasarım fikri anlamaya çalışmak gerekir, bu temelde aynı zamanda onarmak veya özgün modeli kusurlarý üstesinden gelmek için gerekebilir. Bir bakıma ters tasarımı da bir yeniden tasarımı işlemine denir. Ters bir tasarıma başlamadan önce bir dikkatli, esas olarak aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurun kısımlarının analizlerini:

(1) genel düşünce tasarım belirlemek için iş parçası modelinin sistematik analizlerini. Model esas olarak ayrılmış alanına sonucuna genel tasarımını, düşündüm ve zorluk bulmak, gerçekleştirmek çeşitli özellikleri temelde oldukça iyi biliyorum.

(2) temel yapısı uygun tasarım yazılım seçenekleri ve yazılım modülleri belirlenmesi ile ilgili bir model şeklinde eğri yüzey türünü belirleyin. Otomobil gibi serbest biçimli yüzey için motosiklet #39; s dış ve iç dekorasyon vb. kaplama parçalar genellikle eğri ve yüzey modülü; uygun bir ayarlama benimsemeye gerekir Çünkü onların ölçüm göre veri belli ki uçak veya silindirik yüzey olduğunu biliyor musunuz uçak, silindir, koni gibi temel analitik eğri yüzey parçaları için yüzey gerekli değildir.

Aslında, bazı sütunlar dağılımı belirlendi sonra dışbükey platformu ile karakterize, tüm ölçüm varlık modeli oluşturulan tarama veri ile kombine edildi. Bazı tarama noktaları veya satırları olan kalite daha iyi seçmelisiniz.


Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:Overseas@CMM-Nano.com