Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

Endüstriyel gelişme--köprü katalizörler ölçüm makinesi (CMM) koordine

Aug 08, 2016

1960 yılından bu yana endüstriyel üretim çok hızlı bir şekilde geliştirilmiş olsaydı. 3d ölçüm teknolojisini temsil üç koordinat ölçüm makinesi tarihi şu anda ortaya çıkar ve hızlı bir gelişim ve iyileştirme vardır özellikle yükselişi makine aletleri, makine, otomobil, elektronik ve Havacılık ve uzay Sanayi sonra çeşitli makineler ve gelişmiş test teknolojisi, ihtiyaç vardır.

Geleneksel ölçme araçlarını (mikrometre, Çap pergeli, ölçer blok, vb) ölçüm duyarlığını genellikle hangi-ebilmek var olmak kullanılmış olan genel doğruluğu yüksek değil alanında düşüktür. Ama yüksek teknolojili ürünler için ölçüm verileri değil memnun olduğunu ve küçük parçalar tek tek ölçmek için malzeme kaynakları insan gücü maliyeti. Üç koordinatları ortaya çıkması resmen zor bu sorunu girdi.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

1956'da dünyanın ilk koordinat ölçme İngiliz FERRANTI şirketi tarafından geliştirilen makine sonra iyileşme, 1964, bir dizi sonra İsviçre SIP şirket Yazılım yazılım ölçüm kullanımına açıldı nokta arasındaki mesafeyi ölçmek için kullanmaya başladı. Bilgisayar teknolojisi hızla gelişmesi sonra CNC dönemi geliyor, makine ölçme koordinat fonksiyonu daha güçlüdür ve ölçüm hassasiyeti yüksektir.

Bilim ve teknoloji, işlev ilerleme ile hassas ve üç koordinat ölçüm makinesi kalitesini yavaş yavaş, özellikle araştırma ve makine aletleri, makine, otomotiv, Havacılık ve uzay ve çeşitli karmaşık parçalar üretim geliştirme geliştirildi. Küresel rekabet yanıt olarak, üretim işletmeleri de işleme verimliliğini artırmak ve üretim maliyetini azaltmak için verdiği büyük önemi vardır. Bunlar arasında en yüksek kaliteli ürünler üretmek için önemlidir. Parçaları ve teknik performans karşılamak sağlamak için gereksinimleri, sıkı kalite yönetim şirketleri yayın. Sadece garanti kaliteli üretim öncül üzerinde üretici hayatta kalma ve gelişme fark edebilirsiniz.

Üç onun yüksek hassasiyetliölçüm makinesi koordine etmek, yüksek esnek ve mükemmel dijital yetenek kalite güvence önemli bir yolu haline gelir modern tasarım, geliştirme, üretim, işleme ve üretim.Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:overseas@cmm-nano.com