Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

Havacılık Blade CMM kullanımı

Uçak Motor Sanayi üretim özü ve bir işaretleme Ulusal Bilim ve teknoloji düzeyi için. Bıçak karar motor performansı, güvenliği ve hayat uçak motoru bileşenleri "kalp" olduğunu. Bu nedenle bıçak kalitesi tespiti daha karmaşık ve sıkı olduğunu. Geleneksel algılama yöntemi düşük algılama verimliliği ve yoksul doğruluğu yol açar bıçak sınamak için özel ekipman kullanmaktır. Üç koordinat ölçüm makinesi, popülaritesi ile son yıllarda en çok kullanılan yöntem iletişim kullanmaktır CMM test etmek için iki boyutlu tarama yöntemi tarafından bıçak yüzeyinde ölçmek için.

REVO probe in blade measuring

Üç koordinat ölçüm makine mekanik parçalar boyut ve konum toleransları ölçme yaygın olarak kullanılır. Veri toplama aracılığıyla sondayı tetikleyen veya iş parçası üzerinde tarama ve sonra hesaplama sentez ölçülecek ve sonuçları almak için öğe için yazılım aracılığıyla yürütmektedir. Bu nesne sayısallaştırma ölçmek, hata tazminat teknoloji ile ölçüm doğruluğunu geliştirmek ve otomasyon ve yüksek verimlilik Havacılık bıçak ölçü gerçekleştirmek için esnek ölçüm yazılımı vardır.

NANO hassas üç koordinat ölçme makine kullanılan Havacılık ve uzay, Milli Savunma, fikstür ve kalıp imalat sanayi 3 boyutlu ölçüm otomotiv yedek parçaları gibi. Bu rasyonel tarafından Almanca PTBsertifikalı yazılım ölçme DMIS ile donatılmıştır. Yazılım modülü test bıçaklar vardır. Bıçak algılama modülü tetikleyici ve tarama algılama modu destekler, tarama bölümü destekler. Bu aynı zamanda hızlı bir şekilde önemli parametre Blade ölçülen konumunu hesaplayabilir, büyük algılama hassasiyet ve verimliliği artırır.


Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta: overseas@cmm-nano.com