Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

CMM kullanım sanayi sevkiyat içinde

Sep 21, 2016

Son yıllarda Çin #39; s gemi inşa sanayi benzeri görülmemiş kalkınma, alakalı istatistikler Haritayı göre 2013 yılında elde Çin #39; s gemi yapımı tamamlanan 4,534 deadweight ton, yeni emirler ulaştı 69.84 milyon deadweight ton. Beri 2010 Dünya #39; s gemi yapımı, Çin tutmak No 1 4 yıl boyunca dünyada.

İmalat Sanayi gemisidir ülkenin şekillenme #39; s teknoloji düzeyi üretim. Deniz dizel motor gemi inşa çekirdek parçaları olduğunu, onun gelişme makine alet sanayi özellikle büyük ağır makine aracı geliştirme ve yenilik sürücüler ve ayrıca için çok sıkı gereksinimleri vardırölçme donanımlarıBu büyük hassas parçalar ölçüm için adapte. Deniz dizel motor parçaları ve bileşenleri türü esas olarak kutusunu bölümden alt ve üst krank, marjbiyel, krank mili, silindir kapağı, volan kabuk parçaları ve benzeri dahil olmak üzere, oluşmaktadır. Diğer bileşenler için göreli, büyük boy, daha fazla ölçüm öğeleri ve yüksek doğruluk fonksiyonları vardır. Yanibüyük köprü ve büyük makas köprüsü hassas ölçme aletiiçin ideal yatak dizel motor parçaları ve bileşenleri, özellikle ana gövde ölçüm çözümdür.

Ana gövde metni dizel motoru için bir temel olarak, bu tüm dizel motor destekler. Tüm parçaları ve yedek sistem sabit vücut üzerinde doğrudan veya dolaylı olarak hangi form kompakt ve kolay bakımı görünüm. Bu nedenle, ana gövde tespiti dizel motor parçaları en karmaşık ölçümdür.

NANO gantry diziTitan,Özetibüyük boyutlu iş parçasına ölçüm talebi karşılamak için. Gelişmiş teknolojimiz, üretim süreçleri için uzay, doğru ve verimli ölçüm çözümler sunmak için sıkı var Milli Savunma, otomobil üretim, kalıp, gemi ve benzeri.


Eğer lütfen bildiriniz herhangi bir quesitions veya tavsiye

E-posta:Overseas@CMM-Nano.com