Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

CNC işleme makine ölçme koordine

Aug 25, 2016

İmalat Sanayi gelişmesiyle birlikte, CNC makine yaygın olarak kullanılmıştır. İşleme şirketleri tüm kendi CNC makine veya sayısal denetim işleme merkezi var. CNC makine uygulama hangi-ebilmek yapmak yüksek kaliteli mekanik ürünler, aynı zamanda üretmek imalat sanayi işletmeleri, işleme kapasitesini geliştirmek için üretim süresini en aza indirmek, işletmelerin ekonomik faydalar artırmak.

percision measuring machine

Üç koordinat ölçüm makinedir ölçme donanımları bir tür kombine optik, mekanik, elektronik ve bilgisayar denetim tekniği ile yüksek hassasiyet, yüksek verim. CMM ilk makale denetim etkili ölçü ve üretim sürecini karmaşık şekil ve hassas parçalar yayımlayabilir. Böylece makine aleti fikstür ve uyum kesme aracı pozisyon tazminat ve işleme programı için en etkili ve doğru veri sağlayabilir.

Üretim işletmeleri kendi hassas CNC işleme donanımları doğru dışarı yüksek kaliteli ürünleri çalışmak var. Yüksek kaliteli ürünler temelde gerçekleşen üretim sürecinde yerine son kontrol güvenerek vardır. Modern imalat sektöründeki kalite hedefi parçalar üretim tasarım ihtiyaçlarına göre bildiğim kadarıyla mümkün tutmak önemlidir. Ancak, üretim süreci ve tasarım tutarlılığını sağlamak için üretim sürecini kontrol gerekir. Üretim süreci kontrol olsun kontrast can geribildirim üretim işleminin analizi ile boyutu bilgisini geliştirmek sonra sürekli olarak ürün kalitesini artırmak için işleme teknolojisi veya üretim süreci, doğru boyutunu ölçmek için en etkili yöntemdir var.

five axis auto probe head PH20

Üç koordinatları doğru ölçüm ve değerlendirme boyutu için en etkili yöntemlerinden biridir ve çeşitli ölçüm araçları yerine olabilir. Böylece önemli ölçüde karmaşık ürün testi tamamlamak için gereken araçları azaltılması ve test zaman sırayla büyük ölçüde vardır satın alma maliyetlerini azaltabilirsiniz.

CNC İşleme ekipmanları mekanik ürünler üretiminde CMM çalışamaz. Üç koordinatları uygulama geliştirme ve böylece ürün, yüksek kalitede sağlamak için CNC ürünler, üretim, güvenilir veri sağlamak ve enterprise ekonomik faydaları artırmak için önemli bir rol oynamaktadır.


Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:overseas@cmm-nano.com