Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

CMM başlamadan önce işlemi

Sep 19, 2016

Ölçme aleti 3D hassas makine ölçme bir türüdür. Onun doğruluğunu anahtar, ama bu yüzden doğruluğu sadece çerçeve, sonda ve benzeri gibi makine kendisi tarafından karar, bu da çevre ve çalışma becerileri tarafından karar. İşlem başlamadan önce CMM hakkında bazı notlar şunlardır.

3D ölçüm makinenin hassas işleme Kılavuzu demiryolu yüksektir ve onun arasındaki hava taşıyan küçük mesafedir. Toz veya kılavuz üzerinde diğer kirlilik varsa, gaz taşıyan ve Kılavuzu demiryolu çizik neden olur. Bu yüzden Kılavuzu makine başlamadan ne zaman temizlenmelidir. Metal raylar Havacılık benzin silme (120 veya 180 # benzin) ile temizlenmelidir ve granit Kılavuzu susuz alkol ile temizlenmesi gerekir.

Hatırlıyorum, herhangi bir yağ bakım sürecinde; taşıyan gaz için veremem Makine bile ölçme olmazsa uzun bir süre için kullanılan, aynı zamanda etkili ortam sıcaklığında nemkorumak gerekir. Bu nedenle, makine yüksek sıcaklık ve yüksek nem ortamıaltında ölçme zarar önlemek için düzenli Klima nem alma gerçekleştirmek için öneririz;

Eğer üç ölçme koordine makine uzun bir süre için kullanılır, çalışmaya başlamadan önce hazırlanmalıdır: kapalı sıcaklık ve nem (24 saat), kontrol nemli ortamda da düzenli olarak elektrik kontrol kabinine devre kartı tamamen kuru olduğundan emin olmak için ve ne zaman ani nemli şarj nedeniyle zarar görmemesi için açık olmalıdır. Hava ikmal, güç kaynağını denetleyin. Gerilim-sağlamlık kaynağını yapılandırmak iyidir.

Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:overseas@cmm-nano.com