Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

Yenilik ölçme yeni nesil

Aug 18, 2016

Beş eksen ölçüm teknolojisini üç koordinat ölçme büyük ölçüde azaltır yüksek ölçüm hızı dinamik hata machine(CMM) ve yoklama baş eksen zaman uyumlu hareket anlamına gelir. Beş eksen yüksek duyarlık, karmaşık yapılara uygulanan yüksek verimlilik ölçümü, havacılık, Havacılık ve uzay için özellikle, askeri sanayi ve diğer alanlar.

Geleneksel ölçüm yönteminde CMM yüzey verileri elde etmek için tüm gerekli hareketi yapar. Atalet ivme makine yapısı sapma neden olur ve o zaman ölçme hata varlık haline gelir.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

Beş eksen ölçüm teknolojisini ücretsiz döndürme sonda ile birlikte kullanılır, sonda ölçüm işlemi sırasında aynı anda iki döndürme ekseni üzerinde taşıyabilirsiniz. Geleneksel sınırlamalar hangi ara. Bu nedenle, CMM onun en iyi şekilde çalışabilir, CMM uygun olarak sabit bir hızda hareket tek bir vektör yönünü taşıyabilirsiniz. CMM için göreli, sonda baş hafif ve daha iyi dinamik performans vardır ve daha iyi uyum vardır. Çok hızlı bir şekilde iş parçasına geometri değişikliği izleyebilir ve zararlı dinamik hata almak alışkanlık. Ayrıca o da-ebilmek hız yüzey ölçüm hız yukarıya belgili tanımlık ölçüm devir kısaltmak.

Beş eksen ölçüm teknolojisini sadece ölçüm verimliliğini artırmak ama üreticileri için daha kapsamlı bir kalite değerlendirme sağlayan en büyük ölçüde üretim sağlama süresini kısaltmak.


Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:overseas@cmm-nano.com