Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

NANO CMM yükleme hazırlanması

Oct 10, 2016

SonraÖlçüm makinesikullanıcıya teslim, lütfen ciddi amp yok; yükleme sitesi, taşıma geçiş ve teslim aracı gibi kurulum için gerekli kontrol ve hazırlama.

1. paket onay

Kontrol edin ve ambalaj kutuları, seri numarası ve Görünüm durumu saymak. Lütfen eksiklik veya kırık bir şey gerçeği açıklamak ve bize ulaşın için zamanında ilgili teslim bölümüne başvurun.

2. Ambalaj kutu sökmeye

Ambalaj kutusu bizim teknisyenleri ve kullanıcı tarafından birlikte açılmalıdır. Kırık gelen kutusunda parçaları korunmalıdır. Ambalaj kutusu sonra açık, kargo modu, miktar ve paket listesi göre izole adet geçirin.

3. temiz aksesuarları

Onlar üzerinden sevk edilir önce CMM ve parçaları taşıma sırasında hasar veya pas korumak amacıyla CMM bileşenleri ayrı ayrı paketlenmişÜretici. Lütfen temiz up yükleme önce.

4. güç ve hava pompası

AC 220V istikrarlı gerilim güç gereklidir. Kullanıcı özel yere kablo hazır olmalıyız. Akış ve basınç hava pompası düzenlemeler karşılamalı. Hava CMM girişine önce filtre gerekir. CMM için basınçlı hava kuru olmalı ve hava sıcaklığı CMM kararlılığını ve kesinlik sağlayacak şekilde taşıyan hava, silindir parçalar çalışıyor normalde güvence altına almak için ölçüm Oda sıcaklığı olması gerekir.


Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:Overseas@CMM-Nano.com