Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

Ölçü içinde belgili tanımlık gelecek gelişimi

Nov 28, 2016

Eskiler'den ölçümdür ve iş ortaya çıkan, bu sosyal üretim ve bilim teknoloji geliştirme ile birlikte geliştirilmiştir. Aynı zamanda da iş ölçme bir ülke modernleştirme düzeyini işaret. İş ölçüm endüstriyel işletmelerin ekonomik fayda geliştirmek için bir yoldur ve aynı zamanda üretim ve ürün kalitesini artırmak için bir güvence olduğunu.

İçinde ekonomik faaliyetler, fazla % 80 gerektiğinin farkında sadece bir ölçüm sonra sanayileşmiş ülkelerde etkinlikler ölçme katkıda % 4 sanayi üretimi can ~ %6 gayri safi Milli Hasıla (GNP), ölçüm için sanayi üretimi "göz" olduğunu. 3D lazer tarayıcı ve optik teknoloji, ortaya çıkması ile son 25 yıl içinde hızlı bir gelişme ölçüm teknolojisini elde. Sonuç olarak, bu alan daha fazla gelişme içinde belgili tanımlık gelecek, kapasitesini artıracak, yeni özellikler fark edecek kalite kontrol ve test. Yeni geliştirme çabalarını da üretim süreci değiştirmek neden olur.

Metroloji test iş laboratuvar üretim Atölyesi için taşınır. Bu değişim taşınabilirlik, basitlik ve esneklik ekipman anahtarıdır. Buna ek olarak, ölçüm bir insan müdahalesi durumunda uygulanacak, üretim sürecinin kendisi otomatik ölçüm sonucu göre düzeltmek mümkün olacak.

Çünküölçme donanımlarıdaha fazla ve daha yakın üretim Atölyesi, hangi-ebilmek yapmak parçaları test üretici kolaylık ve rahatlık-kullanmak için olması gerekir. Muayene ve parçaların kalite kontrolü artık paralel bir süreç olacaktır, bu üretim sürecinin ayrılmaz bir parçası haline gelecek. Ölçüm birkaç kez üretim sürecinde gerçekleştirir, böylece orada yedek parça önce çeşitli ölçümler yapılabilir.

Şimdi, daha fazla ve daha fazla işleçleri doğrudan üretim atölyesinde test ve kalite kontrol gerçekleştirmek gerekir. Bu yüzden ölçme donanımları daha sezgisel ve kullanımı kolay ve anlamak olacaktır. Bilgi düzeyi, işlem ve gerekli professional da azalacak.

Gelecekte, insan müdahalesi otomatik ölçüm sistemi tarafından değiştirilir. Programlama kabus kalite kontrol grubunun hemen olması muhtemeldir çünkü onlar daha esnek ve sezgisel yazılım ve donanım entegrasyonu benimsemeye eğimli olacak. Sadece biraz basit, o günün sonunda bu nedenle, robot kayıtlarını ayırmak ve yolun programlama üzerinde taşırlar.

Son olarak, akıllı ölçüm üretim işleminin tam bir ters olacaktır. Dayalı olarak otomatikÖlçüm çözüm, üretim süreci otomatik düzeltme fark. Aslında, bu kavramı birçok Fütüristler ortak isteğidir.


Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:Overseas@CMM-Nano.com