Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

CMM hata ortadan kaldırmak için yöntem

Aug 26, 2016

Günümüzde üç koordinat ölçüm machine(CMM) daha yaygın olarak kullanılan, ancak herhangi bir hassas alet yazılım olması bizim ölçüm doğruluğu üzerinde derin etkileri. CMM biri en yaygın ölçüm yazılımı, doğruluk ölçmek üzerinde etkisi neden yapay işlemi sürecinde pek çok sorun olabilir. Hata azaltmak için daha etkili bir yol arıyoruz ölçüm sanayi günlük bir zorunluluk haline gelmiştir. Ne hata üç koordinat, aşağıda ortadan kaldırmak için en iyi yoldur bazı ipuçları verilmiştir:

 bridge CMM with video systemprecison and practical coordinate measuring machine

İlk olarak, ne zaman hata azaltmak bir yol arıyoruz üç koordinat ölçüm cihazı, modeli veya yapılandırma ürünlerin kapsamlı bir şekilde düşünün için en iyi yoldur, aksi takdirde geri teper olabilir. El ile bir türü kullanıyorsanız, her işleç kullanarak sürecinde bu-ebilmek aynı ölçüm hızlı noktası, en fazla tutmaya çalışmalısınız yapay çalıştırılarak neden hata azaltmak.

Her ölçüm saatinde otomatik ölçüm Makinası, kullanırsanız, ikinci olarak, otomatik öğeleri sabit hız modu, ölçme bu büyük ölçüde ölçüm sonuçları ölçme kuvvet etkisi azaltabilir. Ayrıca, ölçüm öğeleri seçerken, mümkün olduğunca uzun, özellikle temel öğe etkin uzunluğu olmalıdır. Bu ölçüm etkisini garanti edemez.

Sonuçta, üç koordinat ölçüm cihazı rolü gelecekte daha önemli olduğu için kullanıcıların daha iyi yöntem daha doğru ölçüm sonuçları elde etmek için bu hataları azaltmak üstesinden istiyorsunuz bu yüzden onun doğruluğunu etkileyen faktörler bir sürü yüz olabilir.


Lütfen bana eğer herhangi sorular veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:overseas@cmm-nano.com