Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

CMM hava taşıyan basınç etkisi.

Sep 29, 2016

1. basınç

Normal çalışma basıncı altında hava taşıyan ve Kılavuzu demiryolu arasındaki hava boşluğu kalınlığı, hangi iyi tekrarlanabilirlik, emin olabilirsiniz sabittirCMM. Hava ikmal basınç dalgalanma gösteriyorsa, hava taşıyan önceden sıkma kuvveti değişim buna göre değiştirmek için götürecek membran alanı Inter. Inter membran alanı çok küçük olduğunda, belirli bir sürtünme hava taşıyan ve makine çalışırken hangi hava taşıyan ve Kılavuzu demiryolu arasında göreli sürtünme neden olabilir Kılavuzu demiryolu arasında vardır. Bu bile ciddiye Kılavuzu demiryolu ve akın makinenin performansı üzerinde çizikler neden olabilir.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2. denge silindire etkisi

Denge silindir Z ekseni dengelemek için kullanılır. Z ekseni yerçekimi silindir hava basıncı ile oluşturulan çekici gücüne eşit olduğunda, Z ekseni dengesini korumak. Silindir çekici kuvveti yerçekimi daha az olduğunda, tüm dengesi sistemi kontrolden çıkacak. Z ekseni hem de sonda baş düşecek. Sonda ve Z ekseni telefona zarar verebilir. Bu nedenle, sıkıştırılmış hava doğru basınç CMM için garanti çok gereklidir.

 3D Measuring Machine

Her ne kadarFirmamızçeşitli CMM normalde kullanabilirsiniz sağlamak için basınçlı hava basınç dalgalanma negatif sonucu kontrol önlemleri almıştır lütfen kesinlikle CMM hava basıncı kontrol.Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:Overseas@CMM-Nano.com