Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

Hedeflenen bakım makine ölçme video

Oct 12, 2017

Video ölçme makinenin günlük bakım çok önemlidir. Aşağıda bazı ortak hataları, ve bazı temel bakım yöntemleri kullanılmaya başladı. Biz araç kullanıcının yardımcı olabilir umuyoruz.

1. prob

En büyük sorun ölçüm cihazı kullanarak büyük bir hata üretir yanlış doğruluk olduğunu. Örneğin, doğruluğu, x, y ve z ekseni yanlıştır. Makine satın en kısa zamanda bunları çözmeniz yok bu yüzden fabrika dışında gittikleri zaman ilk olarak, x, y, z sürücüler ve x, y cetvel ızgara temel olarak ayarlanır. Etkisi ne zaman istimal önlemek için makineyi taşırken dikkatli olun. Önde gelen gelen çarpışma için büyük doğruluğu hatası önlemek için tezgah sabit blok önce yüklemeniz gerekir.

İkinci olarak, ölçer bir kuru, temiz ve titreşimli ortamında yer almalıdır. Ve sabit sıcaklık bir oda olduğundan emin olun ve bu toz kapağı kullanılmadığı zaman kapsar. Aksi takdirde, enstrüman parçaları pas ve optik parçalar doğruluğunu sonuçlanır.

QQ图片20161213105144_副本.jpg

2.Projeksiyon hatası

Ses de dahil olmak üzere projeksiyon ekran hatası dönme sürtünme kuvvet, eşitsizlik, projektör, vb dönüşü sırasında yok sayma. Bunlar parça değiştirme ve parçalar yaparak çözülebilir. Ayrıca olamaz yağ lekesi ise projeksiyon perdesi, dokunmak el siz, kullanım sadece birkaç temizleyici özü silme dokunmak için kakaoyu gazlı bez kullanın, sonra bir kaç temiz su temiz silmek için kullanın. Temizleme işlemi nazik olmalıdır

Projeksiyon görüntü hataları görüntü de dahil olmak üzere, kontrast ışık karanlık, karanlık alan bulanıklık; Resimdeki siyah noktalar vardır. Bu sorunları çözmek için filaman yerine, reflektör, ayna, tezgah cam ve benzeri temiz. Voltaj regülatörü gerilim ampul stabilize etmek ayarlamak için yükleyin. Ayrıca Temizleme sıvısı 1:4 alkol ve eter karışımı ile yumuşak olması gerektiğini unutmayın. Yüzeyden toz için bazı yumuşak yıkar gibi fırça kullanabilirsiniz.