Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

CMM otomobil üretiminde kullanımı

Aug 10, 2016

Endüstriyel üretim ortamında hızlı gelişiminde, Ar-Ge ve çok sayıda karmaşık mekanik parçalar tüm imalatı ileri test teknoloji ve aletleri, özellikle de hassas makine araştırma, sayısal kontrol tezgahları üretimi, oto yedek parça imalat, Havacılık ve uzay ve Elektronik Sanayi yükselişi gerekir. Makine, önemli büyük hassas alet, biri olarak ölçme koordinat on-line algılama ve otomatik ölçüm fark edebilirsiniz onun uygun-e doğru üç boyutlu uzay boyut ölçüm nedeniyle daha fazla ve daha değerli araştırmacı ve üretim tarafından olmuştur.

Otomobil üretimi alanında, kalite modern imalat sanayi parçaları üretim tasarım gereksinimleri doğrultusunda tutmak mümkün olduğu kadar hedeftir. Ancak, üretim süreci ve tasarım tutarlılığını sağlamak eğer, bu üretim süreci kontrol etmek olmalıdır. Üretim süreci doğru ölçü boyutu, sonra denetim için en etkili yöntem boyutu bilgi, analiz ve geribildirim üretim işleminin verileri almak, böylece sürekli olarak ürün kalitesini artırmak. İşlem denetimi doğru iş parçaları boyutunu ölçmek çekirdeğidir. Üç koordinat ölçüm makinesi doğru ölçü ve boyut verileri değerlendirmek için en etkili yollarından biridir. Ve çeşitli yüzey ölçüm araçları, uçak ölçüm araçları, pahalı ölçü aygıtları sabit veya özel birleşimi ve hassas ölçüm aletleri manuel olarak yerine olabilir. Böylece önemli ölçüde azaltmak belgili tanımlık zaman karmaşık araç muayene tamamlamak için gerekli. Üç koordinat ölçüm makine fabrikası ürün inceleme, makine kalibrasyon, müşteri kalite ve diğer fonksiyonları ta boyutu veri üretim işlem koşulları proses kontrolü için faydalı bilgiler gibi sağlarken aynı zamanda sağlayabilir.

Vücudun görünüm araç tasarım ve üretim düzeyi en kolay görüntüdür. Ve yüksek hassasiyetli vücut şekilleri güzel, zaman tasarrufu ve otomobil kalite güvencesi. Kalitesi yarışmaya belirleyici bir rol oynar. Yani biz yüksek hassasiyet, yüksek verimlilik üç koordinat ölçüm makinenin hassas test analizi, on-line izleme ve toplu iş oto sanayi üretimi için izleme uygulamak için kullanabilirsiniz.

Bir yeni, etkili hassas ölçme aletleri çok önemli bir avantaj olduğu gibi üç ölçüm makinesi koordine etmek. Şimdi, bu yaygın olarak makine imalatında kullanılmıştır. Evrensel test etme donanımları modern endüstriyel denetim ve kalite kontrol olur.


Lütfen bana eğer herhangi sorular veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta: overseas@cmm-nano.com