Ana sayfa > Çözümleri > İçerik

Titreşim tedavi yöntemi CMM II

Aug 05, 2016

Modern üretim sektöründe üç makine koordinat ölçme daha fazla ürün hedefleri ve yavaş yavaş değişti son kontrol işlem denetimi üretim için kalite anahtar üretim sürecinde uygulanır. Zamanında bilgi geribildirim yoluyla ürün kalitesi ve üretim istikrar yürütmek ve üretim verimliliği geliştirmek sağlamak için işleme ekipman parametrelerini ayarlamak.

renishaw probe head

Üretim sahası içinde daha fazla ve daha fazla ölçüm makinesi uygulanan çünkü titreşim tekrarlayan bir sorun haline gelir. Titreşim test verisi üç koordinat makinenin test işlemedeki kullanıcılar ise ise aralık dışında ölçüm doğruluğu üzerinde büyük etkiye sahip olur. Şu anda özel baz oluşturmamız gerekiyor.

Titreşim test verileri üç koordinat makine şu anda aralığı içinde ise ölçüm aleti yükleme sitesi aşağıdaki şartlara uyması gerekir:

1. her yöne yere degrade genellikle 5 mm/m var.

2. zemin rulman makine ve parçaları ölçme maksimum ağırlık ölçme maksimum ağırlığı toplamından daha büyük olması gerekir.

3. ölçme makine alan yükleme yüzey aktivite veya kırık gerekir

4. ve çevresindeki kaba noktalarını destekleyen yere temizlenmesi gerekir.

patent aibration cushion to reduce vibration

Ayrıca bizim patent (Patent No mekanizması sönümleme CMM sağlayabilir ZL 2014 2 mi 0532122.0). Bu pratik yeni teknoloji tarafından kauçuk damping.

Ve titreşim geciktirir ve makine doğruluğunu sağlamak.


Lütfen bize sorusu olan varsa veya tavsiye bilgilendirmek

E-posta:overseas@cmm-nano.com