Ana sayfa > Haberler > İçerik

Koordinat Ölçüm Makinasının Tanıtımı

Nov 23, 2017

Koordinat ölçme makinesinin gelişimine göre, teknolojinin gelişimine ve çeşitli yollarla aletin geliştirilmesine katkıda bulunur. Ölçüm makinesinin koordinatları, kalkınmanın merkezini tutarken kalkınmayı sağlamak için daha iyi olabilir; ayrıca alanın değerini de anlar.

QQ截图20171123165410.jpg微信图片_20171123165326.jpg

Profesyonel ölçüm yazılımı ile, bu noktalar aracılığıyla form karakteristiklerini değerlendirebilir ve boyutunu ve konumunu hesaplayabiliriz. Koordinat ölçme aleti, benzer tetikleme probu yöntemini kullanarak ayırma noktasının verilerini toplamak için kullanılabilir. Üç boyutlu ölçüm aletinin tarama probu iyi bir doğal frekansa sahiptir, yüksek hızlı tarama için uygun herhangi bir motor veya mekanik yapıya sahip değildir. Yüksek hassasiyete sahip izolasyon optik tarama probu ölçüm sistemi, probun sapmasını doğrudan doğruya daha iyi hassasiyet ve hızlı dinamik tepki ile yansıtabilir.

Koordinat ölçme makinesi, çeşitli boyut ve konfigürasyonlara CMM uygulanabilen yüksek hassasiyetli tarama probu için çeşitli konfigürasyon ve çözümlere sahiptir. Yüksek hassasiyetli sürekli tarama kafası, kutu ve karmaşık şekilli iş parçasının yüksek hızda kontur verilerinin toplanması için çok uygundur.