Ana sayfa > Haberler > İçerik

CAD KOORDİNAT ÖLÇME MAKİNESİ KULLANIMI

Jul 29, 2016

bridge cmm

Koordinat ölçme makine kalıp, Havacılık ve uzay ve imalat sanayi otomobil yaygın olarak kullanılmıştır. CAD uygulamasında makine ölçme koordinat tarafından geliştirilen bir bilgisayar yazılımı gelişmiş ölçüm test yürütmek için kullanıyor.

Koordinat ölçme makine kalıp, Havacılık ve uzay ve imalat sanayi otomobil yaygın olarak kullanılmıştır. CAD uygulamasında koordinat meThis test yöntemi CAD modeli yazılım gerçek eserler yokluğunda ölçmek. Büyük ölçüde gerçek test nesne çalışması için algılama sahne azaltır ve yalnızca algılama verimliliği artırmak değil, test kaynak tasarrufu ancak emek yoğunluğu azalır.

coordinate measuring machine cmm

Ters mühendislik çıktısında kullanılan CAD. Tersine mühendislik çizimleri veya iş parçasına göre ilgili verileri vermek için süreçtir yapmak geleneksel sürecinde iş parçası çizimleri veya ilgili veri göre karşılaştırıldığında. Tersine mühendislik içinde ilk yukarıda üç koordinat ölçüm makinesi doğru örnekleri, şekiller ölçmek ve sonra ölçülen verileri ile başa çıkmak için CAD işlevlerini kullanın ve sonra bir veya daha fazla CAD veri dosyası biçimi oluşturmak için kullanmaktır.

measuring system

Nano hassas yapılandırmasını CMM ölçülmesi için CAD modeli içe CAD yazılım güçlü bir işlevi vardır ve bu işlevi kendi kendine öğrenme yazılımını açmak için çevrimdışı modda çalışabilir, sistemin otomatik olarak oluşturması ölçüm programı, o-ebilmek da var olmak simüle ölçüm, puan toplamak ve yolunu ölçme sürecinde ve program değiştirmek için işlem hataları bulmak. Gerçek ölçüm olası sorunları en aza indirebilirsiniz ve maksimum ölçüm sürecinde güvenliğini garanti.


Üç bir tür ortak yüksek ölçüm doğruluğu olduğundan makine, ölçme ve verimlilik ve uygun işlem ölçme ölçüm makinesi haline gelir. Online ölçüm gerçekleştirebilir. Ve giriş CAD fonksiyonların üç koordinat ölçüm makine alanı'nı kullanarak daha getirecek.


E-MAIL:2972853095@QQ.com