Ana sayfa > Haberler > İçerik

CMM TİTREŞİM TEDAVİ YÖNTEMİ

Jul 26, 2016

Titreşim ölçüm makinesi hassas ve istikrar CMM yeterli doğruluğunu sağlamak için yapmak, etkileyen ana faktörler, makine ölçmek için makul bir ortam oluşturmanız gerekir.


Eğer CMM yükleme titreşim tarafından büyük ölçüde etkilenmiştir nerede, biz yolun Vakfı tedavi (oluk, yalıtım hendek) kabul eğilimindedir ama yalıtım yönteminin belirgin sıkıntısı vardır (CMM hassas ürünlerin karşılanamıyor gibi ve kullanarak kullanıcı kat belli ki Vakfı düzeni kabul edemez eğer çevre), mekanizması sönümleme ortaya çıkması Vakfı titreşim yalıtım yetersizlik için yaptı.


Nano hassas özerk tasarım patent teknoloji--mekanizması sönümleme CMM. Basit ve kolay yükleme. Lastik pedi yerleştirerek üst ve alt kauçuk blok matris, iki ekleme sönümleme içine ve Kılavuzu posta-e doğru yer sağlamak aşağı yukarı kullanarak ekleyin. İki matris substrat üzerine dört dişli delik Sönüm CMM ya da zemin bağlanabilir. Dörtgen devirmek veya rollover Sönüm aygıt tek taraflı kuvvet nedeniyle etkin bir şekilde engelleyebilirsiniz Kılavuzu ayağı ile donatılmıştır.