Silindiriklik Ölçme Cihazı, Silindirik Algılama

1. Almanya'dan ithal edilen hassas dairesel ızgaralar 2. Makine, yakut sondalarının çeşitli özellikleri ve uzunluğu ile yapılandırılmıştır 3. Aerostatik yatak yapısı yüksek hassasiyetli döner ölçüm platformunda kullanılır

Ürün ayrıntıları

Önde gelen Çin üreticileri ve yüksek hassasiyetli silindirellik ölçüm aleti, silindirik algılama tedarikçileri arasında olduğu için burada sizinle iletişim kurmayı bekliyor.

Uygulama:
Kurşunsuz silindir ölçme makineleri serisi, esas itibariyle yuvarlaklığı, silindiriklik, doğrusallık, merkezlilik, koaksiyallik, düzgünlük, paralellik, diklik, yüzey dalgalanmaları gibi yüzeyler düzenli veya düzensiz, sürekli veya aralıklı olan döner gövde iş parçalarının ölçümü için kullanılır. yakında. Ayrıca, makinede spektral analiz, dalga yüksekliği analizi, şaftların eğrilik analizi ve atlama aralığı analizi yapılabilir.
Özellikleri:
1. Aerostatik yatak yapısı, makinenin ana milini aşınmadan etkilenemeyen yüksek hassasiyetli döner ölçüm platformunda kullanılır, böylece ömrü uzar.
2. Veri toplama tekniği ile ilgili olarak, Almanya'daki HEIDENHAIN firmasından ithal edilen hassas dairesel ızgaralar gerçekleştirilmektedir.
3. Makine, yakut problarının çeşitli özellikleri ve uzunluğu ile konfigüre edilmiştir. Ayrıca, özel problar ve armatürler müşterinin ihtiyaçlarına göre tasarlanabilir.
4. Makine doğrusallık, silindirlik, düzgünlük, paralellik, koaksiyalite, merkezlilik, dalgalanma ve dalga yüksekliği analizi gibi güçlü analiz fonksiyonlarına sahiptir. Parçanın yüzey durumunun frekans spektrumunu analiz edebilir ve nihayet ve dalga amplitüdü önerilebilir.

Sorgulama