Hızlı Video Ölçüm Makinesi, Yüzey Tarama Ölçme Makinesi, 3D Optik Yüzey Tarama Makinesi

1.Multi-threaded hesaplama, yüksek hesaplama hızı.
2. Nokta bulutu yüzeyinin yüzeyine 2.kısa erişim
3. Kültürel varlıklar tarama ve 3D ekran

Ürün ayrıntıları


A. Sistem uygulama kapsamı

Ters Tasarım : Parça nokta bulutu verilerine hızlı erişim, üç boyutlu bir matematiksel model oluşturur, böylelikle ürünün hızlı tasarım amacına ulaşılır.

Ürün Testi : Kompleks kavisli yüzey için hızlı ve yüksek hassasiyetli tespit için uygun olan üretim hattı ürün kalite kontrolü, form ve konum büyüklüğü algılama, döküm, dövme, kalıp, plastik, ahşap ve diğer ürünleri algılayabilir.

Diğer Uygulamalar: Kültürel eserler tarama ve 3D görüntüleme, anormal diş düzeltme, plastik cerrahi ve üst yüzey işlemi.

QQ 截图 20170630093054.jpg

B. Ürün Teknolojisi Avantajı

Gelişmiş Çekirdek Teknolojisi: Uluslararası gelişmiş heterodyne çok frekanslı faz kaydırmalı 3D optik ölçüm teknolojisini benimseyen yüzey sprey uygulaması olmayan nesnelerin büyük çoğunluğu doğrudan tarama yapabilir ve renkli siyah nesneleri bile tarayabilir.

Yüksek Ölçüm Hızı: Çok dişli hesaplama, yüksek hesaplama hızı. Tek bir tarama zamanı hesaplama 2-4 saniye olup 1.3-4 milyon puan kazanabilir.

Ölçüm genişliği ayarlanabilir: kullanıcı ihtiyaçlarına göre, ölçüm seviyesi, tek ölçüm genişliği çeşitli elde edebilirsiniz bir veya daha fazla lens grubu ile donatılmış: 32mm × 24mm ~ 1000mm × 1000mm.

Otomatik dikiş: Küresel tarama işlemi eşleştirme, otomatik splicing, dönüm noktasına dayalı destekleme ve ölçülen iş parçasının özellikleri splicing.

Taramayı seçin: Yüksek verimlilikte tarama yapın, manuel seçim taramasını destekleyin, tarama hızının ve sonrası işleme verimliliğini artırın.

Renkli tarama: Taramada nesnelerin aynı anda üç boyutlu şekli de doku bilgisini tarayabilir ve çıktısını alabilir.

Zengin Post-işleme fonksiyonu: Gürültü azaltma, nokta nokta bulutu örtüşme (örtüşen yüzey silmek), delik doldurma, üçgen delik doldurma gibi noktasal bulut otomatik post-processing fonksiyonlarının bir nokta bulutu optimizasyonu.

Zengin Analiz fonksiyonu: Noktasal bulut aralığı, koordinat dönüşümü, eleman montajı, çeşitli açılar ve boyut analiz fonksiyonları ile.

Nokta bulutu (ASC, IGS), Üçgen örgü (STL), Doku haritası (OBJ) gibi çeşitli veri çıkışı arayüzü uygulayın .

Kapsamlı Veri: optik prob fonksiyonu var, sırt, delik konumu ölçüm için uygun olabilir.

Ürün performansı istikrarlı: Yurt içi ve yurt dışı düzinelerce kullanıcı performansı istikrarlı olduğunu doğruladı. Birkaç yerli askeri kullanıcı (Çin uçuş test akademisi, Çin uçak kuvveti, kompozit malzeme, 43 araştırma enstitüsü, vb. Dahil olmak üzere); Avrupa ve Birleşik Devletler üniversitesi (NEWCASTLE üniversitesi, Glasgow Üniversitesi, Purdue üniversitesi, vb.), Yerel üniversite (Tsinghua üniversitesi, Harbin sanayi üniversitesi, havacılık ve uzay üniversitesi Nanjing üniversitesi).

Teknik destek: Bağımsız araştırma geliştirme, özel gelişim esnektir; Kapsamlı çözümler ve teknik rehberlik sağlamak için üst düzey teknik ekibin güçlü araştırma ve geliştirilmesi.

QQ 截图 20170630093210.jpg

C. Parametreler

TİP

XTOM


Ölçüm aralığı

400mm * 300mm

Ölçüm Parametreleri

Ölçüm doğruluğu

0.01mm

Nokta atış

0.2mm

Ölçüm mesafesi

850mm

Ölçüm derinliği

> 300mm

Kamera Parametreleri

köken

Almanya

miktar

2

Arabirim türü

Gigabit ağ

Kamera pikselleri

2,3 milyon piksel ( 1920 piksel × 1200 piksel )

Mercek odak uzaklığı

25mm

D. Çalışma Ortamı

- Ekipmanı ölçerken ekipman sisteminin doğruluğunu ve güvenilirliğini sağlayın;

- Gç: AC 220V artı veya eksi 10% 50Hz + +% 2 (güvenilir topraklama);

- Çalışma Sıcaklığı: 0 ℃ -40 ℃;

- Kalibrasyon Sıcaklığı: 20 ℃ ± 2 ℃;

- Bağıl Nem: ≤ (70 ± 10)%;


Çin'in önde gelen üretici ve yüksek hassasiyetli hızlı video ölçüm cihazı tedarikçisi olarak, yüzey tarama ölçüm cihazı, 3d optik yüzey tarama makinesi, burada sizinle iletişim kurmayı bekliyor.
Sorgulama